Informacje korporacyjne

Cresa, międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, zatrudniła trzy nowe osoby w polskim oddziale. Do działu Reprezentacji Najemców Biurowych dołączyły Elżbieta Golik i Ewa Nicewicz, a Dział Wycen wspiera Weronika Pikus.

– Wiele czynników sprawia, że kandydaci do pracy postanawiają związać się z firmą Cresa i z sukcesem realizować z nią ścieżkę kariery zawodowej. Cresa rozwija kompleksowe usługi dla najemców powierzchni biurowych, magazynowych i handlowych, wspieramy również inwestorów na rynkach kapitałowych i doradzamy w zakresie wycen i analiz na rynku nieruchomości komercyjnych. Jesteśmy zainteresowani współpracą z ambitnymi, samodzielnymi i wszechstronnie utalentowanymi osobami, które będą mogły korzystać z naszego doświadczenia, jak również przyczynią się do rozwoju firmy – mówi Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający w firmie Cresa Polska.

Weronika Pikus dołączyła do działu Wycen firmy Cresa w Warszawie. Jest licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym. Doświadczenie zdobywała w takich firmach jak PwC i mBank. W Cresa Polska zajmuje się wycenami nieruchomości. Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna, a także studia podyplomowe z wycen nieruchomości na tej samej uczelni.

Elżbieta Golik objęła stanowisko Doradcy i Specjalisty ds. Rozwoju Biznesu w Dziale Reprezentacji Najemców Biurowych w krakowskim biurze firmy Cresa. Zajmuje się pozyskiwaniem i obsługą klienta. Wcześniej pracowała w grupie Nowy Styl i w Alior Banku w Krakowie. Wykształcenie zdobywała na Akademii Pedagogicznej im. KEN.

Ewa Nicewicz dołączyła do Działu Reprezentacji Najemców Biurowych jako Młodszy Doradca. Wspiera zespół w warszawskim biurze firmy Cresa. Ewa pracowała wcześniej w agencji nieruchomości komercyjnych Patron Brokers.

Cresa Polska zatrudnia obecnie ponad 50 pracowników w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi i Krakowie. Firma planuje dalszą ekspansję w Polsce i w Europie.

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie. Biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi i Krakowie. Więcej informacji na www.cresa.pl