Informacje korporacyjne

Klaudiusz Pomykała od października pokieruje biurem firmy doradczej Cresa Polska we Wrocławiu. Będzie odpowiedzialny za reprezentację najemców biurowych i budowę zespołu w stolicy Dolnego Śląska.

Klaudiusz Pomykała od 15 lat związany jest z wrocławskim rynkiem nieruchomości. Działał zarówno na rynku nieruchomości mieszkaniowych w firmach JOT-BE Nieruchomości, Zen Nieruchomości, Metrohouse i Sky Tower Apartamenty, jak i komercyjnych w firmach Tower Inwestycje czy Cavatina. Ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

- Klaudiusz jest cenionym ekspertem we Wrocławiu. Jego doświadczenie będzie świetnym wsparciem dla rozwoju działalności naszej firmy w tym mieście. Cieszę się, że będziemy współpracować i pomagać najemcom w znalezieniu najlepszej przestrzeni dla ich pracowników – mówi Artur Sutor, Partner, Dyrektor działu reprezentacji najemców biurowych w firmie Cresa Polska.

- Wrocławski rynek biurowy jest niezwykle dynamiczny. Miałem przyjemność obserwować jego rozwój z perspektywy managera, inwestora, przedsiębiorcy, a przede wszystkim mieszkańca i wielkiego fana tego miasta – mówi Klaudiusz Pomykała, Dyrektor wrocławskiego biura Cresa Polska.

 

 

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Więcej informacji na www.cresa.pl