Cresa, z siedzibą w Waszyngtonie, jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Została założona w 1993 r. w Stanach Zjednoczonych. Obecnie prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie.

Cresa Polska została założona w 2017 r. Oferujemy obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Zapewniamy kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych (w tym na rynku hotelowym), wycen nieruchomości, badań rynku i doradztwa, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy.

We wrześniu 2018 r. Cresa Polska otrzymała nagrodę za Debiut Roku na Rynku Nieruchomości przyznaną przez Warsaw Business Journal.

We wrześniu 2019 r. Cresa Polska otrzymała nagrodę specjalną Prime Property Prize 2019 podczas gali IX edycji Property Forum 2019 – największego wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce organizowanego przez Grupę PTWP.


Nasza
wizja

Cresa jest wiodącym partnerem dla najemców nieruchomości na całym świecie

image-information

Nasza
misja

Być doradcą, który gwarantuje najemcom największą wartość

Założycielem firmy Cresa w Polsce i Partnerem Zarządzającym
jest Piotr Kaszyński, FRICS. Posiada on ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Piotr uczestniczył w doradztwie i komercjalizacji ponad 60 obiektów handlowych w Polsce.

W ciągu dwudziestu lat Piotr otrzymał wiele prestiżowych nagród branżowych, w tym Agent Roku Rynku Powierzchni Handlowych oraz Agent Roku w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii powierzchni handlowo-rozrywkowych.


Nasza
historia


partner