Zmiana biura to ważny krok w rozwoju naszej firmy. Zależało nam na przestrzeni, która będzie oferowała nowoczesne rozwiązania, zaawansowane technologie i wszelkie udogodnienia wspierające efektywność, zaangażowanie i zadowolenie z pracy.


Zdecydowaliśmy się na współpracę z Cresą, ponieważ reprezentuje ona wyłącznie najemców. Dzięki temu mieliśmy pewność, że nasze interesy będą dobrze zabezpieczone. Jesteśmy bardzo zadowoleni z lokalizacji i jakości naszej przyszłej siedziby oraz warunków najmu, które udało nam się ustalić dzięki wsparciu doradców Cresy.


Piotr Junczewski

Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu, Allianz Partners

AWP Polska działa pod marką Allianz Partners. Firma jest liderem branży assistance i ubezpieczeń specjalistycznych. Spółka poszukiwała nowoczesnej siedziby. Rozwój firmy zainicjował potrzeby zmian, aby nowe biuro było bardziej efektywne, atrakcyjniejsze dla kandydatów do pracy i obecnych pracowników oraz co ważne pozwalało na zrównoważony wzrost. Cresa została doradcą firmy AWP Polska przy relokacji biura. Naszym celem było wsparcie AWP obejmujące wszelkie aspekty chroniące interesy najemcy na każdym etapie procesu, a także optymalizacja powierzchni pod kątem jakościowym i podniesienie jej standardu.

Starannie przeanalizowaliśmy wszystkie potrzeby, zmiany w infrastrukturze interesującej klienta części miasta i możliwości, jakie daje warszawski rynek biurowy. Firma wynajęła blisko 2.500 mkw. powierzchni w kompleksie Park Rozwoju.