Bardzo dużą wartością dodaną we współpracy z Cresą jest fakt, że Cresa nie reprezentuje żadnego z deweloperów i jest agencją niezależną, firmą, która doradza według ustalonych celów i zasad współpracy z potencjalnym klientem. I koncentruje się tak naprawdę na tym, żeby spełnić i zrealizować cele swojego klienta.

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu ze strony Cresy nasz proces zmiany lokalizacji w Continental Opony Polska był bardzo szybki i sprawny. Był to najkrótszy proces zmiany lokalizacji w całym koncernie w Europie.

Dariusz Wójcik
Dyrektor Generalny

Continental Opony Polska

Cresa reprezentowała firmę Continental w procesie pozyskania nowej siedziby w Polsce. Firma wynajęła 1.566 mkw. powierzchni biurowej w Business Garden w Warszawie. Continental zmieniła dotychczasową powierzchnię przy Al. Krakowskiej, którą zajmowała przez 17 lat, na nowoczesne i przyjazne biuro zapewniające wysoki komfort użytkowania. Usługa firmy Cresa obejmowała wszelkie aspekty chroniące interesy najemcy na każdym etapie procesu. Zaoferowaliśmy nie tylko obsługę transakcyjną, ale również wsparcie prawne, architektoniczne i techniczne.